Компанія Microsoft опублікувала повний список найбільш інноваційних навчальних закладів по всьому світу, куди включена і BritannicaSchool, а також наші викладачі Олександр Баранник і Олена Крючковенко!


P.S. Кожен викладач BritannicaSchool унікальний і володіє особливим талантом бути Вчителем і нести знання. Ми дякуємо вам, дорогі Вчителі, за щастя бути єдиною згуртованою командою!

Можна по-різному ставитися до експансії таких іноземних свят як Halloween і День Закоханих☺, але ми вирішили закінчити першу чверть так само, як і прожили її: яскраво, весело і дуже креативно ☺.

Тому у дорослих і ще не дуже дорослих громадян # BritannicaSchool було справжнє свято-маскарад, свято-квест, свято-шоу! І всі були щасливі, а для нас це - головне☺

Детальніше...

Сьогодні був саме той день, який можна з упевненістю назвати епохальним: адже саме сьогодні разом з нами були переливи дзвоників у дитячих долоньках,  були хвилювання і захоплення, які переповнювали мам і тат наших діток, які так стрімко подорослішали, були слова пісні «Україна - це я!», які затопили душу і хлинули сльозами радості, стримати які неможливо, і очі, широко розкриті,  в яких відображається цілий новий світ, був прискорений стукіт 500 сердець. А разом все це дало імпульс для того, щоб забилося ще одне величезне серце - серце Britannica School! Відтепер воно б’ється, відміряє воду в хрестоматійно бездонних басейнах А і В, вимірює швидкість вічного пішохода-професіонала, що рухається з пункту Х в пункт Y, шелестить сторінками книг в пошуках відповіді на найважливіше питання, перемагає на олімпіадах і змаганнях, і пізнає себе - пізнаючи весь світ!

Детальніше...

Наш світ завмер.

Завмер так, як завмирає нове життя перед народженням; як завмирає спринтер перед стартовим свистком; як завмирає бутон перед тим, як розкритися; як завмирає думка перед тим, як стати геніальною ідеєю.

Детальніше...

Наш Ілля Федорченко, учень 2 класу, на змаганнях з боротьби 28 березня зайняв 1 місце! Уся наша дружня шкільна сім'я вітає Іллю з перемогою!

Пишаємось здатністю бути наполегливим, вмінням ставити мету та досягати її втілення! Бажаємо нових спортивних досягнень!

«Ні!» нудним заняттям! «Нам цікаво. Нас вабить своєю цікавістю кожний новий день. А в цьому дні нас цікавить кожна хвилина. Навіть та, яку ми проживаємо вранці дорогою до школи. Тому що в ній може зустрітися прудка білка або полохливий заєць. А сама школа може опинитися на лісовій галявині, у полі або на озері. Тому нам цікаво!», – про це розповідали наші учні на Дні відкритих дверей, який нещодавно відбувся у нашій школі. Та й як інакше, якщо секрет невичерпної привабливості Britannica School криється в мистецтві цікавого пізнання світу! Талановиті педагоги давно сказали «Ні!» стандартним урокам, і, не шкодуючи сил та часу, заохочують природну допитливість дітей та стимулюють інтерес до нових знань.

Детальніше...

Шановні батьки!

Запрошуємо вас на День відкритих дверей до нашої школи в  18 березня 2015 року.
Пропонуємо знайомство з нашими вчителями та учнями. У цей день ви зануритеся в атмосферу допитливості та  навчання.

День відкритих дверей ми проводимо за звичним шкільним розкладом. Ви можете обрати для відвідування цікавий для вас урок.

Детальніше...

Оголошуємо в п'ятницю, 13-го березня, День Шкереберть!

День, коли все не так, коли все навпаки. День, коли можна переосмислити своє ставлення та поведінку. Навіщо? Аби в подальшому, незважаючи на непередбачуваність обставин, поводитися більш гармонійно. Оскільки кожен день не схожий на інший і щодня можна зустріти море незапланованих речей.
На учнів чекають несподіванні перевтілення вчителів, оригінальні уроки, креативні виховні заходи та обід із сюрпризом.
Сподіваємося, що для кожного вчителя і кожного учня, День Шкереберть допоможе не лише по-новому провести шкільний день, але й приведе до внутрішнього розуміння того, що відбувається довкола й усвідомлення своєї поведінки.

7 березня вся наша дружна команда молодих каратистів брала участь в Київських клубних змаганнях.

Вже досвідчені хлопці третьокласники в черговий раз довели, що у них є витримка і сила духу для перемог. Але були й зовсім ніжні наші дівчатка-каратистки), які теж пішли з медалями і величезним захопленням всіх глядачів). 

Детальніше...

Ми - учні та вчителі нової школи Britannica School - дуже любимо точність. Точність в судженні, точність у написанні, точність у науковому знанні. Особливо ми шануємо точні науки. Так, наші діти не тільки бачать філософію в математиці, але і з легкістю обчислюють площу двокутника.

Тому наш сьогоднішня новина буде про цифри, з їх приголомшливою властивістю - точністю.

У вікнах нашої нової школи нещодавно засвітилося перше світло, а в один з двох перших класів на 2015-2016 навчальний рік набір вже завершено. В інші ж класи молодшої школи на сьогодні зараховано 40% учнів. Таким чином, залишилося тільки 59 місць, а це означає, що нас очікує ще 59 нових знайомств, 59 нових діток і 59 нових всесвітів, разом з якими ми проживемо 9 років молодшої та середньої школи. І ці 9 років будуть наповнені радістю відкриттів, великих і маленьких перемог, нових звершень та нових горизонтів.

Приєднуйтесь до нас, ми обіцяємо - буде цікаво!

Britannica School пропонує кілька грантів для учнів 4го класу, які показують високі досягнення у навчанні. Умовою отримання гранту є успішне проходження співбесіди учня та батьків з комісією школи, а також тестового навчання учня протягом 3-5 днів у період лютий-травень 2015 року.

Детальніше...

Наш сайт як і сама будівля школи будується постійно, поступово з'являються додаткові розділи та їх наповнення. Сьогодні в нас відкрито розділ новин "БЛОГ", де ми плануємо ділитися найяскравішими подіями у житті школи та її учнів.

Детальніше...