Школа Britannica School почалася з Мрії

У червні 2009 року відкрив свої двері наш перший дитячий садок «Всесвіт» у с.Тарасівка для 16 малюків.  

Далі

В 2010 році за запрошенням британського фонду Dragon–Ukrainian Properties & Development Plc. (DUPD:LN), приватний дитячий садок «Всесвіт» відсвяткував своє новосілля у котеджному містечку Green Hills (с.Віта-Поштова, Києво-Святошинський район). Простора будівля дозволила з комфортом розмістити вже 4 вікові групи дітей. Зміна локації також сприяла підвищенню рівня безпеки та психологічного комфорту малюків та їх батьків.

далі

Завдяки беззаперечному виконанню своїх зобов'язань та неперервному розвитку нам вдалося сформувати репутацію надійного партнера. В 2012 році ми прийняли пропозицію про відкриття другого дитячого садка та початкової школи у котеджному комплексі «Маєток» (с.Іванковичі, Васильківський район). Так, навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-дитячий садок "Всесвіт" став першою та єдиною приватною ліцензійною школою у Васильківському районі Київської області.

далі

В 2015 році ми робимо черговий крок у розвитку - відкриваємо базову Середню школу Britannica School у новій будівлі в рідному вже нам котеджному містечку Green Hills.

Далі буде...

Розклад на жовтень 2016

8-9 Жов 2016

1

KIDS'IT, Rock School, Art Studio, Сверлик

15-16 Nov 2014

2

KIDS'IT, Rock School, Art Studio

22-23 Nov 2014

3

KIDS'IT, Rock School, Art Studio, Сверлик

29-30 Nov 2014

4

KIDS'IT, Rock School, Art Studio, Сверлик