Наші вчителі та команда школи

Тетяна Присяжна

Тетяна Присяжна

класний керівник 3-го класу

Активна, допитлива, цікавиться питаннями психології виховання і навчання дітей. Вміє побачити кожну дитину, дати їй відчути власну значимість. Бажає учням щасливого і перспективного майбутнього.

Юлія Аввакумова

Юлія Аввакумова

класний керівник 1-го омега класу

Допомагає дітям розкриватися, рости, розвиватися, робити перші інтелектуальні відкриття. Любить разом з дітьми радіти! Впевнена, що доброта і терпіння допоможуть відкрити світ кожної дитини.

Олена Таровская

Олена Таровская

класний керівник 4-го класу

Любить дивувати своїх учнів новими та цікавими ідеями. Тому приділяє багато часу саморозвитку та підготовці до уроків. Такий особистий приклад вчителя допомагає учням отримувати задоволення від навчання і реалізовувати найсміливіші життєві проекти.

Олена Крючковенко

Олена Крючковенко

класний керівник 2-го класу

Вміє допомогти дитині повірити в себе. Вважає, що для цього необхідно просто бачити і чути дитину, вчити її гарним і чесним вчинкам щодня, щохвилини.

Тетяна Бортник

Тетяна Бортник

викладач музичного мистецтва

Щиро вірить, що в кожної дитини є талант. Необхідно тільки допомогти дитині розкрити його, адже кожна людина талановита по-своєму. Свою мету бачить в тому, щоб через творчість дитина пізнавала себе і світ навколо.

Діана Головань

Діана Головань

викладач англійської мови

З дітьми любить робити все: читати книги, саджати разом квіти, вирішувати ребуси, грати в настільні ігри, малювати і співати. І звичайно вчити англійську мову! Завжди працює на результат і щиро радіє, коли його отримує.

Уляна Кучерова

Уляна Кучерова

логопед

Проводить не просто логопедичні заняття з формування правильного мовлення та звуків, але й своїм добрим поглядом, ласкавим мовленням переконує кожну дитину, що все вийде.

Леся Пірнач

Леся Пірнач

викладач французької мови

Любить свою роботу за те, що кожен новий день не схожий на попередній, за дитячі посмішки та радісний сміх.

Панасюк Олег

Панасюк Олег

вчитель фізкультури

Власним прикладом та вмілою побудовою уроків сприяє розвитку сили, витривалості та фізичних здібностей дітей. Дисциплінує та привчає вирішувати питання не силовим методом.

Курбанова Олеся

Курбанова Олеся

класний керівник 1 альфа класу

Енергійна, вимоглива, відповідальна. Прагне виявити потенціал кожної дитини, створити умови для гармонійного розвитку особистості. Впевнена, що любов до дітей, самовдосконалення та педагогічний оптимізм – три кити, на яких будується професія вчителя.

Бараннік Олександр

Бараннік Олександр

тьютор 3 класу

Щиро вірить в добро. Твердо знає - кожна дитина митець! Бачить в дитині перш за все сонечко, яке може світити ще яскравіше, головне допомогти повірити в це. вчить дітей поступово забувати слова я не можу, я не розумію, в мене не виходить. Закріплюємо вживання слів я зможу, я спробую, я дізнаюсь!

Захарець Марина

Захарець Марина

тьютор 1 омега класу

Завжди залишається щирою у спілкуванні з дітьми. Навчає говорити про свої відчуття, вислуховувати інших та взаємодіяти у команді. Заохочує самостійність та відповідальність. Любить ставати дитиною серед своїх вихованців.

Марченко Віталій

Марченко Віталій

тьютор 4 класу

Вважаю, що праця, оптимізм, постійне самовдосконалення – запорука життєвого успіху.
Педагогічне кредо: «Тільки той стане справжнім учителем, хто ніколи не забуває, що сам був дитиною…» (В. Сухомлинський)

Сівакова Яніна

Сівакова Яніна

викладач англійської мови

Обожнює працювати з дітьми. Має власний підхід до кожного з учнів. Вміє зацікавити у вивченні мови. Робить заняття цікавими, пізнавальними та продуктивними.

Личковська Оксана

Личковська Оксана

викладач англійської мови

Закохана у свою справу та любить дітей. Допомагає учням пізнавати світ та займатись улюбленими справами - Англійською Мовою! Вміє надихати та повна творчих ідей, тому кожен урок перетворюється у захоплюючу пригоду! Вміє досягати поставлені цілі, працює на результат!

Нагурна Юлія

Нагурна Юлія

тьютор 1 альфа класу

Вміло поєднує енциклопедичні знання та турботливе відношення до дітей. Допомагає кожній дитині розкритися в колективі, знайти нових друзів та навчатися кращому.

Адміністрація

Аліна Зайченко

Аліна Зайченко

директор школи

Наталія Суздальцева

Наталія Суздальцева

адміністратор

Працелюбна, активна, ввічлива. Будь-яке прохання батьків, педагогів та адміністрації виконує з максимально високим рівнем якості. З радістю допоможе вирішити і «учнівську» проблему. Вважає, що дрібничок у роботі немає.

Олена Бойченко

Олена Бойченко

шеф-кухар

Це і кухар, і психолог, і митець, і мама. Готує так смачно, що діти просять батьків взяти рецепт улюбленої каші та супу. Акуратна, уважна до смакових побажань маленьких "гурманів".

Руслан Жлуктенко

Руслан Жлуктенко

Завгосп

Любить порядок у всьому. Дотримується правил і норм охорони праці сам і наполегливо вимагає цього від колективу. Пильно, по-батьківськи, стежить за тим, щоб школа працювала як добре налагоджений годинник.

Катерина Маркитан

Катерина Маркитан

головний бухгалтер

Як це не дивно звучить але люблю працювати з цифрами, аналізувати, знаходити істину в бескінечних варіаціях математичних дій. Постійно розвиваюсь та шукаю нові кращі можливості реалізації життєвого фінансового ланцюжка нашої школи: Облік - Планування - Аналіз.

Валентина Мороз

Валентина Мороз

медсестра

Завжди мріяла працювати з дітьми. Оскільки вони такі щирі, радісні у спілкуванні. Уважна та чуйна, вміє переконувати та підтримати кожного: і дорослого, і дитину. Впевнена у наданні будь-якої складності домедичної допомоги.

Тетяна Кошіль

Тетяна Кошіль

медсестра

Доброзичлива та уважна навіть до незначних нарікань учнів на погане самопочуття. Спокійно вислухає та пожаліє кожного, хто звернувся по допомогу. Вміє розрізнити «дитячі хитрощі» від реальних проблем у здоров’ї.

Андрій Ткач

Андрій Ткач

служба безпеки

Завжди привітно зустрічає та проводжає усю шкільну родину, ввічливо відповідає на запитання відвідувачів. Професійно контролює за ситуацією у школі не лише за допомогою сучасних технологій відеоспостереження, а й «у два ока».

Розклад на жовтень 2016

8-9 Жов 2016

1

KIDS'IT, Rock School, Art Studio, Сверлик

15-16 Nov 2014

2

KIDS'IT, Rock School, Art Studio

22-23 Nov 2014

3

KIDS'IT, Rock School, Art Studio, Сверлик

29-30 Nov 2014

4

KIDS'IT, Rock School, Art Studio, Сверлик