Червень 2009

У червні 2009 року відкрив свої двері наш перший дитячий садок «Всесвіт» у с.Тарасівка для 16 малюків.  

2010 рік

В 2010 році за запрошенням британського фонду Dragon–Ukrainian Properties & Development Plc. (DUPD:LN), приватний дитячий садок «Всесвіт» відсвяткував своє новосілля у котеджному містечку Green Hills (с.Віта-Поштова, Києво-Святошинський район). Простора будівля дозволила з комфортом розмістити вже 4 вікові групи дітей. Зміна локації також сприяла підвищенню рівня безпеки та психологічного комфорту малюків та їх батьків.

2011 - 2012 роки

Завдяки беззаперечному виконанню своїх зобов'язань та неперервному розвитку нам вдалося сформувати репутацію надійного партнера. В 2012 році ми прийняли пропозицію про відкриття другого дитячого садка та початкової школи у котеджному комплексі «Маєток» (с.Іванковичі, Васильківський район). Так, навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-дитячий садок "Всесвіт" став першою та єдиною приватною ліцензійною школою у Васильківському районі Київської області.

2015 рік

В 2015 році ми робимо черговий крок у розвитку - відкриваємо базову Середню школу Britannica School у новій будівлі в рідному вже нам котеджному містечку Green Hills.