#МояШкола

Школа, куди хочеться йти щоранку. Школа, в яку з радістю біжать щоранку і діти, і дорослі. Школа, де в просторих коридорах живе дитячий запал. Школа, де класні кімнати заповнює невичерпний інтерес до нових знань та відкриттів. Школа, яка враховує наймізерніші потреби учнів. Школа, яка розташована далеко від багатогодинних виснажливих та нещадно поглинаючих найцінніше — час дитинства — міських заторів.

 

Розвиток особистості

Головне для нас — це особистість, її таланти. Мета щоденної праці всього колективу — допомогти дитині знайти себе та гармонійно і правильно розвивати свій потенціал; застосовувати особистісно орієнтований підхід, узгоджуючи інтереси усіх дітей класу; спрямувати на шлях, який дитина зробить своєю дорогою. Філософія математики або географія історії? Світова культура або метафізика творчості? Інтегруємо дисципліни, знаходимо загальне, виділяємо головне, заглядаємо далі. У 33-х літерах — і Гомер, і Ґете, і Кант, і ти? Геній Олександра Пушкіна у листах до Наталії Гончарової? Ми подаємо навчальний матеріал набагато ширше та глибше, ніж написано в будь-якому підручнику. 

Навчання для нас — це природній процес пізнання СВІТУ. Керуючись принципом ЄДНОСТІ — «все в тобі та ти у всьому» – ми навчаємося думати та шукати відповіді у всьому, що було створено до нас, що оточує нас, та що знаходиться всередині нас.

 

360˚ турботи

Одним з наших ключових принципів є всебічна турбота про здоровий фізичний розвиток, повноцінне п'ятиразове харчування та досконале медичне обслуговування — безпека навчання та безпека відпочинку — це наші 360˚ турботи про дітей.

 

Технічне забезпечення

Ергономічні парти та стільці. Електронні дошки. Система миттєвого електронного тестування за 30 секунд. Сучасна хіміко-фізична лабораторія. Віртуальні подорожі епохами, континентами, океанськими глибинами та далекими планетами. Всебічний та ненав'язливий контроль батьків за успіхами учнів завдяки персональній системі комунікацій.